Salı , Eylül 17 2019
Anasayfa / Güncel / Kınık Köyü’nde 15 Temmuz Şehitleri Fidanlığı oluşturuldu

Kınık Köyü’nde 15 Temmuz Şehitleri Fidanlığı oluşturuldu

Pazaryeri Kaymakamı Bayram Sağır ve Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Orman Haftası kapsamında Kınık Köyü İlkokulu’nda fidan dikti. Fidan dikilen alana, “15 Temmuz Şehitleri Fidanlığı” adı verildi. Orman Haftası kapsamında Kınık Köyü İlkokulu’nda etkinlik düzenlendi. Pazaryeri Kaymakamı Bayram Sağır, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Akpınar’ın da yer aldığı etkinlikte Kınık Köyü İlkokulu öğrencileri, ormanların ve yeşil alanların önemine vurgu yaptı. Kaymakam Sağır da yaptığı konuşmada, doğaya ve yeşile sahip çıkmanın önemine değindi. Öğrencilerin yaptığı etkinliğin ardından Pazaryeri Kaymakamı Bayram Sağır, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Akpınar ile protokol…

User Rating: 5 ( 1 votes)

Pazaryeri Kaymakamı Bayram Sağır ve Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Orman Haftası kapsamında Kınık Köyü İlkokulu’nda fidan dikti. Fidan dikilen alana, “15 Temmuz Şehitleri Fidanlığı” adı verildi.

Orman Haftası kapsamında Kınık Köyü İlkokulu’nda etkinlik düzenlendi. Pazaryeri Kaymakamı Bayram Sağır, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Akpınar’ın da yer aldığı etkinlikte Kınık Köyü İlkokulu öğrencileri, ormanların ve yeşil alanların önemine vurgu yaptı. Kaymakam Sağır da yaptığı konuşmada, doğaya ve yeşile sahip çıkmanın önemine değindi.
Öğrencilerin yaptığı etkinliğin ardından Pazaryeri Kaymakamı Bayram Sağır, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Akpınar ile protokol üyeleri, Kınık Köyü Muhtarı Hilmi Ayyıldız, Kınık Köyü İlkokulu Müdürü Muharrem Kılıç, öğrenciler ve vatandaşlarla birlikte fidan dikti.
Kınık Köyü İlkokulu bahçesindeki alana dikilen fidanlar, demokrasi şehitlerine adandı. 50 adet fidanın dikildiği alana “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Fidanlığı” adı verildi. Kınık Köyü Muhtarı Hilmi Ayyıldız, desteklerinden dolayı Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın’a teşekkür etti.
Etkinliğin sonunda Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Kınık Köyü İlkokulu öğrencileri arasında düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler armağan etti.

Facebook yorumları

Hakkında admin

İlginizi çekebilir!

Kınık çömlekçiliği İzmir’de tanıtıldı

Bilecik’in kültürel ve sanatsal değerleri, 12. Uluslararası Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’na damga vurdu. Fuarda, …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: