Perşembe , Ağustos 15 2019
Anasayfa / Güncel / Pazaryeri Müftülüğü camilerde pilav dağıttı

Pazaryeri Müftülüğü camilerde pilav dağıttı

Bilecik’in Pazaryeri ilçe Müftülüğü Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla merkez camilerinde 2 Bin kişilik pilav dağıttı. Pazaryeri İlçe Müftülüğü Cuma namazı çıkışında merkezdeki camilerde 2 bin kişilik pilav ve ayran ikramında bulundu. Kutlu Doğum Haftası’nın dolu dolu yaşandığını açıklayan Müftü Ramazan Kara, "İyiliği ve güzelliği yaygınlaştırmak ,birlik ve beraberliğimizi yardım severliğimizi daima ön planda tutmak için toplumumuz çok güzel hareket ediyor.Bizde ilçe müftülüğü olarak cuma namazı çıkışında ilçedeki camilerimizde 2 bin kişilk pilav ayran dağıtarak “Kutlu Doğum Haftası”kutlamalarına destek oluyoruz.”dedi. Kaymakam İbrahim Özdel,Kara Mustafa Paşa camisinde kazan başına geçerek tüm cami cemaatine pilav dağıtımını kendisi yaptı. Haber: İbrahim Öztosun

User Rating: Be the first one !

Bilecik’in Pazaryeri ilçe Müftülüğü Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla merkez camilerinde 2 Bin kişilik pilav dağıttı.

Pazaryeri İlçe Müftülüğü Cuma namazı çıkışında merkezdeki camilerde 2 bin kişilik pilav ve ayran ikramında bulundu.
Kutlu Doğum Haftası’nın dolu dolu yaşandığını açıklayan Müftü Ramazan Kara, “İyiliği ve güzelliği yaygınlaştırmak ,birlik ve beraberliğimizi yardım severliğimizi daima ön planda tutmak için toplumumuz çok güzel hareket ediyor.Bizde ilçe müftülüğü olarak cuma namazı çıkışında ilçedeki camilerimizde 2 bin kişilk pilav ayran dağıtarak “Kutlu Doğum Haftası”kutlamalarına destek oluyoruz.”dedi.

Kaymakam İbrahim Özdel,Kara Mustafa Paşa camisinde kazan başına geçerek tüm cami cemaatine pilav dağıtımını kendisi yaptı.

Haber: İbrahim Öztosun

Facebook yorumları

Hakkında admin

İlginizi çekebilir!

Kınık çömlekçiliği İzmir’de tanıtıldı

Bilecik’in kültürel ve sanatsal değerleri, 12. Uluslararası Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’na damga vurdu. Fuarda, …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: